Automotive

 
Čeština
>
AUTOMOTIVE

Technodat jako inženýrská konstrukční kancelář poskytuje konstrukční a inženýrské služby pro automobilový průmysl. Poskytované služby jsou založeny na vysoce kvalifikovaných a zkušených inženýrech a na nejmodernějších zařízeních. Úroveň poskytovaných inženýrských služeb je založena na dvacetiletých zkušenostech v poskytování inženýrských služeb s hlavním cílem splnit náročné požadavky zákazníka, vybudovat dlouhotrvající pracovní partnerství se zákazníkem, pokrýt inženýrské potřeby zákazníka a pochopit individuální požadavky zákazníka.

Pokračovat

Komponenty motorů a systémů vozidel

Podílíme se na vývoji motorových komponentů předních světových výrobců. Máme významné zkušenosti zejména s konstrukcí zástavby turbodmychadel do motorového prostoru osobních i užitkových vozidel.

Dále vyvíjíme komponenty systémů pro snižování emisí výfukových plynů typu EGR (Exhaust Gas Recirculation), a to zejména chladiče výfukových plynů a řídící ventily systému.

Reference

VÝVOJ INTERIÉROVÝCH DÍLŮ

Technodat nabízí komplexní inženýrské služby v celém procesu vývoje, který zahrnuje všechny fáze návrhu a vývoje nového výrobku, které začínají úvodními analýzami, studiemi a koncepčním návrhem, přes návrh prototypových a sériového výrobku, a končí simulací a optimalizací výroku a podporou výroby výrobku. Hlavní zaměření je na poskytování inženýrských služeb pro návrh a vývoj interiérových a exteriérových plastových a kovových komponentů pro automobilový průmysl. Technodat je dlouhodobým partnerem prvního stupně a systémových TIER 1 dodavatelů.

Interiérové díly zahrnují přístrojovou desku a kokpit, středovou konzolu, dveřní panely, sedadla a interiérové plastové díly a kryty. Pro návrh interiérových dílů Technodat zabezpečuje 3D/2D návrh jednotlivých komponentů a celkových sestav, prostorové a kinematické analýzy sestav, simulace a analýzy komponentů a sestav.

 

klíčové výhody spolupráce

01

Odbornost

Konzultační a poradenská činnost v Automotive

02

Operativnost

Participace na rozhodujících a důležitých projektech dle potřeby zákazníka

03

Metodika

Příprava a implementace OEM metodiky a standardů

VÝVOJ EXTERIÉROVÝCH DÍLŮ

Technodat nabízí komplexní inženýrské služby v celém procesu vývoje, který zahrnuje všechny fáze návrhu a vývoje nového výrobku, které začínají úvodními analýzami, studiemi a koncepčním návrhem, přes návrh prototypových a sériových výrobků, a končí simulací a optimalizací výrobku a podporou výroby výrobku. Hlavní zaměření je na poskytování inženýrských služeb pro návrh a vývoj interiérových a exteriérových plastových a kovových komponentů pro automobilový průmysl. Technodat je dlouhodobým partnerem prvního stupně a systémových TIER 1 dodavatelů.

Exteriérové ​​díly zahrnují přední nárazník včetně ochranné mřížky, zadní nárazník, boční nárazník, přední a zadní světla, podběhy a kryty. Pro návrh exteriérových dílů Technodat zajišťuje 3D / 2D návrh jednotlivých komponentů a celkových sestav, prostorové a kinematické analýzy sestav, simulace a analýzy komponentů a sestav.

Klíčové výhody spolupráce

01

Odbornost

Konzultační a poradenská činnost v Automotive

02

Operativnost

Participace na rozhodujících a důležitých projektech dle potřeby zákazníka

03

Metodika

Příprava a implementace OEM metodiky a standardů

Potřebujete dodatečné vývojové a konstrukční kapacity? Ozvěte se nám

    [recaptcha]