Honeywell, spol. s.r.o.

 
Čeština

Honeywell, spol. s.r.o.

Honeywell, spol. s.r.o. je celosvětově operující přední průmyslová společnost. Vyvíjí a vyrábí řadu špičkových výrobků v oborech energetiky, bezpečnosti, letecké a silniční dopravy, regulace a automatizace vytápění, technologie budov, systémů řízení výrobních procesů a řadě dalších.

Vývojové centrum Honeywell Technology Solutions v Brně je součástí světového společenství vývojových center Honeywell, která se dále nachází v USA, Číně a Indii. Jednou ze skupiny výrobků vyvíjených v Brněnském HTS centru jsou turbodmychadla pro spalovací motory.

Honeywell, spol. s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších producentů turbosystémů na světě a jeho turbodmychadla s obchodní značkou Honeywell GARRETT najdete v osobních vozidlech s benzínovými a naftovými motory, v užitkových vozidlech pro silniční i mimo silniční dopravu, ve stavebních a zemědělských strojích i v lodních motorech.

Řadu let probíhá kooperace brněnského HTS centra se skupinou firem Technodat a to zejména v oblasti outsourcingu vývojových a konstrukčních prací. Inženýři společnosti Technodat Engineering se podílejí zejména při aplikaci (tj. konstrukci zástavby) turbosystémů Honeywell GARRETT do konkrétních motorů různých výrobců osobních i užitkových vozidel.

Konstrukční práce jsou prováděny jak v centru HTS v Brně, tak v kancelářích Technodat ve Zlíně. Vzdálený přístup do datových systémů a úložišť Honeywell je zajištěn prostřednictvím VPN spojení. Inženýři Technodat Engineering jsou plně integrováni v systémech a pracovních procesech Honeywell, přičemž používají vlastní pracovní stanice i softwarové aplikace, zejména integrované vývojové prostředí CATIA V5.

 

Další případové studie

Potřebujete dodatečné vývojové a konstrukční kapacity? Ozvěte se nám