Hromadná doprava

 
Čeština
>
Hromadná doprava

Nabízíme kvalifikované a technicky zkušené inženýrské kapacity s orientací na výsledky a termíny. Jsme připraveni doplnit vaše vývojové a konstrukční týmy, pomůžeme vám se standardizací dokumentace i se zpracováním rozsáhlých projektů. Zvolte potřebný rozsah, požadovanou dobu a ušetřete!

Pokračovat

Hromadná doprava

Máme zkušenosti s konstrukcí prostředků hromadné dopravy, zejména autobusů a tramvají. Pracujeme na detailních konstrukcích mechanické stavby podvozků, zástavby motorů, karoserie a vnitřního vybavení prostoru pro cestující. Řešíme uspořádání pracoviště řidiče a detailní konstrukci přístrojové desky. Pracujeme také na mimo-sériové konstrukci úprav vozidel vycházejících z požadavků konkrétní  zákaznické specifikace. Řešíme také elektroinstalaci vozidel, od logických schémat až po 3D zástavbu kabelových svazků a přístrojů.

Nabízíme:

  • doplnění Vašich konstrukčních a vývojových kapacit našimi inženýry, včetně komplexního konstrukčního vybavení
  • vlastní výkonné pracovní licence a licence špičkového vývojového prostředí CATIA V5
  • systémy pro návrh elektroinstalace vozidel Engineering Base a Ruplan od AUCOTEC
  • infrastrukturu pro komunikaci a vzdálené sdílení licencí z centrálního licenčního serveru

 

Máme vlastní konstrukční kanceláře. Můžeme pracovat ve svých kancelářích se vzdáleným přístupem k Vašim PLM systémům a datovým archívům nebo se fyzicky dostavíme na Vaše pracoviště. Budeme součástí Vašich konstrukčních týmů. Je zde také možnost  kombinovaných návštěv s částečnou přítomností u Vás během pracovního týdne. Jsme flexibilní a připraveni nabídnout Vám potřebné kvalifikované konstrukční kapacity v místě a čase, kde kdy je potřebujete a to bez nutnosti vlastních investic do přípravy lidí a nákupu vybavení.

KLÍČOVÉ VÝHODY SPOLUPRÁCE

01

Flexibilita

Naše inženýrské kapacity Vám poskytneme v požadovaném rozsahu, na konkrétní místo a v čase, kdy je potřebujete. To vše bez nutnosti Vašich investic.

02

Kvalifikace

Naši inženýři mají vysoké odborné zkušenosti z řady realizovaných projektů.

03

Efektivnost

Využití našich konstrukčních kapacit nevyžaduje žádné investice z Vaší strany a to do získání a odborné přípravy personálu ani nákladného technického vybavení.

Reference

Potřebujete dodatečné vývojové a konstrukční kapacity? Ozvěte se nám

    [recaptcha]