Iveco Czech Republic, a.s.

 
Čeština

Iveco Czech Republic, a.s.

Společnost Iveco Czech Republic, a.s., se sídlem ve Vysokém Mýtě, je jedním z nejvýznamnějších výrobců autobusů v Evropě.

Společnost Iveco Czech Republic, a.s. je součástí významné, mezinárodně operující průmyslové skupiny CNH Industrial. Ta je světově známá např. také traktory, zemědělskými a stavebními stroji, vyráběnými pod značkami CASE, STEYR a NEW HOLLAND, případně užitkovými vozidly se značkou IVECO. Iveco Czech Republic je spolu s dalšími evropskými podniky skupiny CNH Industrial, sdruženými pod obchodní značkou IVECO BUS, jedním z nejvýznamnějších výrobců autobusů v Evropě.

Sortiment vyráběný v Česku představuje převážně meziměstské autobusy řady CROSSWAY a EVADYS v mnoha modifikacích. Roční produkce vozidel dosahuje počtu 3500 kusů, produkce stále roste.

Spolupráce skupiny firem TECHNODAT se společností Iveco Czech Republic, rozšířená o outsourcing v oblasti vývoje a konstrukce, pokračuje již třetí desetiletí. Zaměstnanci společnosti Technodat Engineering doplňují týmy konstruktérů Iveco v zástavbě motorů, konstrukci podvozků, návrhu exteriérových i vnitřních částí karoserie. Stejně tak v oblasti vývoje a mimo-sériové konstrukce představují neodmyslitelné členy týmu.

Konstrukční a vývojové práce provádíme jak přímo na pracovišti výrobce ve Vysokém Mýtě, ale také v našich kancelářích ve Zlíně, v Trenčíně a v Kroměříži.

Čeho jsme za léta spolupráce dosáhli:

  • vybudovali jsme špičkovou infrastrukturu, umožňující nám plný vzdálený přístup do PLM  systémů a k datovému úložišti Iveco
  • práce na vlastním vybavení, zahrnující veškeré softwarové aplikace, zejména CATIA V5 a PLM správu dat TeamCenter,
  • rychlejší reakce na kapacitní požadavky zákazníků, přizpůsobování našich konstrukčních kapacit v čase dle operativních potřeb zákazníka.
Další případové studie

Potřebujete dodatečné vývojové a konstrukční kapacity? Ozvěte se nám

    [recaptcha]