SAZ Aerospace s.r.o.

 
Čeština

SAZ Aerospace s.r.o.

SAZ Aerospace, s.r.o. je společnost navazující na dlouholetou tradici leteckého průmyslu v regionu jihovýchodní Moravy. Zabývá se především vývojem a konstrukcí letecké techniky.

Společnost SAZ Aerospace s.r.o. je mladá firma, která začala aktivně nabízet své služby v oblasti leteckého inženýrství na jaře roku 2013. Je členem holdingu The SA Group se sídlem v Dánsku a také členem Moravského Leteckého Klastru. Své inženýrské služby nabízí především v oblasti projekční, vývojové a konstrukční, související s významnými inovacemi letadel i s návrhem letounů nových.

Začátkem spolupráce se společností Technodat Elektro a impulsem pro implementaci platformy Engineering Base (EB) bylo spuštění projektu zástavby avioniky do turbovrtulového letounu L-410NG. Vzhledem k rozsahu a stupni digitalizace moderního avionického systému bylo zapotřebí nově vytvořit značné množství elektrických schémat a výkresové dokumentace pro výrobu a zástavbu kabelových svazků.

Časová náročnost požadavků na realizaci celého úkolu vyžadovala nejen použití moderního softwaru, ale i rychlé zaškolení. Velkým přínosem pro úspěšnou implementaci EB a splnění požadovaných termínů bylo i začlenění pracovníka Technodatu Elektro do realizačního týmu.

Další případové studie

Potřebujete dodatečné vývojové a konstrukční kapacity? Ozvěte se nám

    [recaptcha]