ZETOR TRACTORS a.s.

 
Čeština

ZETOR TRACTORS a.s.

ZETOR TRACTORS a.s. patří mezi přední výrobce zemědělské techniky ve střední a východní Evropě. Nepřetržitě investuje do vývoje a zavádění nových modelů traktorů, jejichž předností jsou zejména síla, odolnost a efektivita.

ZETOR TRACTORS, a.s. patří mezi přední výrobce zemědělské techniky ve střední a východní Evropě. Jde o firmu s více než sedmdesátiletou tradicí. Za dobu své působnosti vyvezla více jak 1,3 milionů traktorů do 136 zemí světa. Nepřetržitě investuje do vývoje a zavádění nových modelů traktorů, jejichž předností jsou zejména síla, odolnost a efektivita.

Spolupráce Technodat Elektro se společností ZETOR TRACTORS spočívala ve zpracování projekční, konstrukční a výrobní dokumentace elektroinstalace a kabelových svazků nových modelových řad traktorů. Naši inženýři se podíleli na modernizaci modelových řad ze STAGE 3B na STAGE 4 vlivem značného zvýšení počtu řídících jednotek. Cílem spolupráce byla minimalizace chyb a provázanost dat v dokumentaci.

Nasazení elektro platformy Engineering Base přispělo k výraznému zkrácení času při tvorbě a revizích výrobní dokumentace kabelových svazků.  Nový způsob zpracování dokumentace pomohl ke sjednocení nástrojů a k vyšší úrovni standardizace.

Další případové studie

Potřebujete dodatečné vývojové a konstrukční kapacity? Ozvěte se nám

    [recaptcha]